Wczoraj, 4 lipca, miała miejsce oficjalna premiera książki „Luz. I tak nie będę idealna” i spotkanie autorskie z Tatianą Mindewicz-Puacz, które poprowadził Leszek Talko.

W tym miejscu oddajemy głos autorce książki 😉

„To był wspaniały dzień! Nie wiem jak Wam dziękować. Taka energia to energia kosmiczna. Nie ma dyplomu, który byłby bardziej wartościowy niż „dyplom” otrzymany od Was: zaufanie, uwaga, szczera życzliwość i tyle wspaniałych słów, które mi sprezentowaliście (bo było też kilku Panów 🙂).
Nie wiem, czy na nie wszystkie zasłużyłam – ale wiem, że staram się z całych sił (i będę jeszcze bardziej- bo CHCĘ a nie MUSZĘ 😉😍) dawać z siebie tyle – ile jestem w stanie. To piękne uczucie, kiedy możemy się czymś ważnym podzielić…ale kiedy to, czym się dzielimy ma wartość dla Tych, z którymi się dzielimy – przeszywa nas dreszcz szczęścia 🌈💕. Cały dzisiejszy wieczór miałam dreszcze! DZIĘKUJĘ!
Leszek Talko Tobie raz jeszcze, bardzo i mocno! Nie byłam pewna, czy zgodzisz się przyjąć zaproszenie do poprowadzenia tego spotkania. Wiedziałam, że jeśli się zgodzisz – rozmowa będzie bardzo ciekawa a ja będę bezpieczna i zachwycona. Tak było! Dziękuję.”